Scheveningen haven.jpg
  1. image00002.jpeg
    Door Webredactie op 7 mei 2025 om 10:00

    Judith Klokkenburg voorgedragen als kandidaat-lijsttrekker

    De besturen van de Haagse ChristenUnie en de SGP dragen huidig fractievoorzitter Judith Klokkenburg voor als lijsttrekker voor de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart 2026. Judith was de afgelopen 4 jaar al fractievoorzitter en krijgt opnieuw het vertrouwen van beide besturen. Monique Rog: “Een zeer kundig, betrokken en bevlogen raadslid wil door: daar zijn wij ongelooflijk dankbaar voor”.  

    Lees meer over "Judith Klokkenburg voorgedragen als kandidaat-lijsttrekker"
  2. een-deelauto-van-greenwheels.jpeg
    Judith
    Door Judith Klokkenburg op 10 april 2025 om 15:00

    Betaalbaar deelvervoer met een Ooievaarspas

    Goed nieuws! De raad heeft ons voorstel voor een pilot betaalbaar deelvervoer voor inwoners met een Ooievaarspas aangenomen. 

    Lees meer over "Betaalbaar deelvervoer met een Ooievaarspas"
  3. NederlandDenHaagParkeren2.jpg
    Judith
    Door Judith Klokkenburg op 4 april 2025 om 17:00

    ChristenUnie/SGP stemt niet in met parkeerplannen college: “Onvoldoende oog voor menselijke maat en rol van bewoners”

    Gisteren besprak de gemeenteraad de actualisatie van de Parkeerstrategie. Onder meer de draagvlakmeting en de parkeerdrukgrens (op de drukste momenten is meer dan 90% van de parkeerplekken bezet) verdwijnen als verplicht onderdeel voor het invoeren van betaald parkeren. De ChristenUnie/SGP heeft zich ingespannen om dat te voorkomen.

    Lees meer over "ChristenUnie/SGP stemt niet in met parkeerplannen college: “Onvoldoende oog voor menselijke maat en rol van bewoners”"

ChristenUnie tegen bezuinigingen kindgebonden budget

Cynthia Ortega in Tweede Kamerwoensdag 28 september 2011 10:52

De ChristenUnie stemt niet in met de voorgestelde bezuinigingen op het kindgebonden budget. De partij vindt het niet wenselijk dat grote en kleine gezinnen zo tegen elkaar worden uitgespeeld.

Tweede Kamerlid Cynthia Ortega:‘Je moet als overheid niet willen bezuinigen op de plek waar de burgers van morgen worden grootgebracht.’ Oorspronkelijk stelde het kabinet zelfs voor om het kindgebonden budget voor gezinnen met meer dan twee kinderen helemaal weg te laten vallen. De ChristenUnie vindt deze vorm van gezinspolitiek ongewenst. Ortega: 'Het is dan ook positief dat het kabinet hier op terug is gekomen door het amendement van collega Dijkgraaf (SGP), waar we blij mee zijn. De totale bezuiniging op het kindgebonden budget blijft ondanks deze wijziging echter nog steeds staan.'

Labels
Cynthia Ortega

« Terug

Archief > 2011 > september