Scheveningen haven.jpg
  1. een-deelauto-van-greenwheels.jpeg
    Judith
    Door Judith Klokkenburg op 10 april 2025 om 15:00

    Betaalbaar deelvervoer met een Ooievaarspas

    Goed nieuws! De raad heeft ons voorstel voor een pilot betaalbaar deelvervoer voor inwoners met een Ooievaarspas aangenomen. 

    Lees meer over "Betaalbaar deelvervoer met een Ooievaarspas"
  2. NederlandDenHaagParkeren2.jpg
    Judith
    Door Judith Klokkenburg op 4 april 2025 om 17:00

    ChristenUnie/SGP stemt niet in met parkeerplannen college: “Onvoldoende oog voor menselijke maat en rol van bewoners”

    Gisteren besprak de gemeenteraad de actualisatie van de Parkeerstrategie. Onder meer de draagvlakmeting en de parkeerdrukgrens (op de drukste momenten is meer dan 90% van de parkeerplekken bezet) verdwijnen als verplicht onderdeel voor het invoeren van betaald parkeren. De ChristenUnie/SGP heeft zich ingespannen om dat te voorkomen.

    Lees meer over "ChristenUnie/SGP stemt niet in met parkeerplannen college: “Onvoldoende oog voor menselijke maat en rol van bewoners”"
  3. morgenstond-aan-het-water-1920x480.jpg
    Judith
    Door Judith Klokkenburg op 1 april 2025 om 09:00

    ChristenUnie/SGP voorzichtig positief over venstertijden betaald parkeren Morgenstond: “Wethouder heeft geluisterd naar groot deel van de wijk.”

    Het college communiceerde in februari dat het in de hele wijk Morgenstond van 9 uur 's ochtends tot middernacht betaald parkeren wil invoeren. De ChristenUnie/SGP was daar niet over te spreken en maakt zich hard voor invoering waar het daadwerkelijk parkeeroverlast oplost.

    Lees meer over "ChristenUnie/SGP voorzichtig positief over venstertijden betaald parkeren Morgenstond: “Wethouder heeft geluisterd naar groot deel van de wijk.”"

ChristenUnie: Nu stoppen met voorbereidingen Olympische Spelen

Arie Slob 2012dinsdag 27 maart 2012 18:16

De ChristenUnie wil dat alle voorbereidingen voor een eventuele organisatie van de Olympische Spelen in 2028 worden stilgelegd. ChristenUnie-Kamerlid Arie Slob: ,,Mij bekruipt het gevoel dat minister Schippers van VWS erg onzorgvuldig is geweest in het geven van informatie over de kosten en baten van de voorbereiding en eventuele kandidaatstelling van de Olympische Spelen. Dit kunnen we in deze tijden van bezuinigingen niet permitteren. Daarom mijn oproep aan de minister om per direct te stoppen met de voorbereidingen van de Olympische Spelen.”

Kamerlid Slob benadrukt dat de ChristenUnie nooit een voorstander is geweest van een eventuele organisatie van de Olympische Spelen. Slob: ,,Op dit moment is er steeds minder draagvlak voor een eventuele organisatie van de Olympische Spelen, slechts 30% van de Nederlandse bevolking staat nog achter de Olympische Ambitie. We moeten echter verder kijken, voor een land als Nederland is de organisatie van een dergelijk evenement een té kostbare investering en een niet realistische optie.”

De onduidelijkheid over de kosten van de voorbereiding en eventuele kandidaatstelling is voor de ChristenUnie een extra reden om de minister om opheldering te vragen. Slob: ,,Volgens de minister waren de kosten met eenvoudig uit te werken, ik verzoek haar om ons dat rekensommetje even voor te rekenen.”

Labels
Arie Slob

« Terug

Archief > 2012 > maart